Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena Panevėžye
Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena Panevėžio mieste prasidėjo mitingu žydų kapinėse, prie memorialo „Liūdinti žydų motina“. Čia susirinko Panevėžio žydų bendruomenės nariai, miesto visuomenė, miesto meras Vitalijus Satkevičius, miesto tarybos narys Alfonsas Petrauskas.
Purim šventė
Purim šventė Panevėžyje įvyko vasario 28 d. Panevėžio m. žydų bendruomenės patalpose
Šventės proga buvo surengta programa, pristatyta Magelat Ester knygą, kurioje aprašyta:
· pasakojimas apie žydų istoriją Persijoje ir apie naująją caro žmoną Ester;
· apie Ester ir jos dėdę Mordehai, kaip jis gelbėjo žydų tautą;
· kaip ministras Amanas buvo pakartas ir iš kur atsirado „Amano ausys“.
Panevėžio m. žydų bendruomenė sveikina su tarptautine moteriu diena
Pesach šventė Panevėžio žydų bendruomenėje
Kovo 25 dieną, Panevėžio žydų bendruomenėje prasidėjo Pesach šventės pirmasis vakaras- seder.
Panevėžio žydų bendruomenėje - du jubiliejai
Senjorų klubo nariai susirinko pasveikinti garbingų jubiliejų sulaukusias bendruomenės nares - Zinaida Zaprudskają ir Bronislavą Lisiūtę.
Panevėžio miesto savivaldybėje atidaryta Rožyno pagrindinės mokyklos mokinių piešinių paroda „Geto vaikai“
. 2013 m. balandžio 26 d. Panevėžio miesto savivaldybėje buvo atidaryta Rožyno pagrindinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centro mokinių piešinių paroda „Geto vaikai“. Paroda skirta Vilniaus geto metams atminti. Parodos atidaryme dalyvavo mokyklos direktorė Aida Adiklienė, ugdymo centro koordinatorė Genutė Žilytė, Panevėžio bendruomenės pirmininkas Genadij Kofman, Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius. Paroda vyks dvi savites.
PŽB ir Rožyno pagrindinės mokyklos TUC klubo narių išvyka į Latviją.
2013 m. birželio 5 d. TUC klubo nariai nuvyko į Latviją. Kelionės tikslas buvo sužinoti daugiau apie Europos žydų vaikų išgyvenusių po Holokausto, istoriją. Aplankėme Salspils konclagerį, žydų ir kitų tautybių masinių žudynių vietas, Rygos getą. Mokiniai sužinojo, koks jausmas yra netekti savo tėvų, namų, žaislų, taip pat kaip jautiesi kai netenki net savo vardo ir pavardės, ir esi tik numeris sąraše. Holokausto metu išgyvenę vaikai visą savo gyvenimą nešiojo ir tebenešioja tą numerį, kuris yra ištatuiruotas ant jo odos, kai konclageriuose buvo sužymėti žydai.